please leave a comment for a post and get a high quality back link.

   
     Call 24 Hours:+989355240891
Tap To Call

افزودن ویدجت تب jQuery به وردپرس {

} با تب جی کوئری میتوانید تعدادی بخش مختلف از قالب سایتتان را هم زمان مشاهده کنید و همچنین اجازه صرفه جویی در دور و اطراف روی صفحه نمایش کاربران با ترکیب ویدجت های متفاوت در یک ابزارک را میدهد . انگیزه از این مقاله یادگرفتن طرز ی اضافه کردن تب jQuery به وردپرس ( سوای کد نویسی ) می‌باشد .
ادله اضافه کردن تب jQuery
وقتی که در حالا اجرای یک تارنما وردپرس هستید شما به راحتی می توانید مواردی را به ستون های فرعی خویش با استعمال از کشیدن و آزاد کردن ویدجت اضافه کنید . هنگام پرورش وب سایت شما احتمالا احساس فرمائید در نوار کناری فضای کافی برای آشکار کردن تمام مطالب اثر گذار ندارید . این دقیقا به عبارتی هنگامی است که ایجاد یک تب دستی بکار شما می آید .
تب بندی به شما اذن میدهد که آیتم های متعدد را در یک منطقه نشان دهید . کاربران می‌توانند روی هر تب کلیک کرده و محتوای مورد علاقه ی خود را ببینند . اکثری از وب سایت ها برای دیدن نوشته ی علمی دوستداشتنی امروز و این هفته و چه بسا این ماه ازاین خط مش بهره می نمایند . در این فراگیری ما به شما نحوه ی ایجاد یک ویدجت تب بندی را فراگیری میدهیم . اما نشان نمیدهیم که چه چیزی به تب بیشتر فرمائید , می‌توانید هر چیزی مایلید بیشتر فرمائید .
نکته : این آموزش برای یوزرها تراز متوسط است و به دانش HTML و CSS نیاز است .
ساخت ویدجت jQuery در وردپرس
او‌لین کاری که می بایست انجام دهید ساخت یک پوشه به اسم mihanwp – اطلاعات بیشتر در این سایت tabber – widget روی دسکتاپ میباشد . پس از آن فایل باطن این فولدر با به کار گیری از ویرایشگر متنی معمولی مثل Notepad تولید نمائید . هدف از او‌لین پوشه ساخت mw – tabber – widget . php است که مشتمل بر کد HTML و PHP برای ساخت تب و ویدجت سفارشی وردپرس می‌باشد .
فایل دوم یک mw – tabber – style . css است که مشتمل بر کد css برای تب ها میباشد . سومی فایل ساخت یک mw – tabber . js است که مشتمل بر اسکریپت jQuery برای شیوه گزینی تب و افزودن برنامه خردسالان میباشد .
ابتدا با فولدر mw – tabber – widget . php آغاز میکنیم , انگیزه از این فولدر ایجاد یک پلاگین برای ثبت نام ویدجت هست . در صورتیکه اولین باری است که ویدجت وردپرس تولید می کنید توصیه میکنیم کد زیر را در پوشه mw – tabber – widget . php طولانی تر نمایید .
در کد بالا ابتدا یک افزونه تولید می‌کنیم و آن‌گاه در پلاگین یک ویدجت ساخت می کنیم . در بخش خروجی ویدجت سی اس اس و جاوا اسکریپت طولانی تر می کنیم آن‌گاه یک خروجی HTML برای تب ها ایجاد می کنیم . در انتها ویدجت را نام نویسی می کنیم . باید محتوایی که می خواهید در هر تب مشاهده کنید را بیشتر کنید .
اکنون نیاز است یک ویدجت با کد های PHP و HTML برای تب ها ساخت کنیم و در گام بعدی برای نمایش آنان بعنوان تب jQuery بیش تر کنیم . برای این کار کد پایین را به فایل wp – tabber . js طولانی تر کنید .
هم اکنون ویدجت یاروهمدم با jQuery آماده است , قدم‌بعدی اضافه کردن یک ظاهر طراحی شده به تب می باشد . طرز ی تحت را به پوشه wpb – tabber – style . css اضافه کنید .
در حال حاضر فولدر mw – tabber – widget را در دایرکتوری تارنما /wp – content/این صفحه رو ببینید plugins/ آپلود کرده و همچنین می‌توانید فولدر را به فایلهای فشرده ی زیپ بیشتر فرمایید و به پلاگین ها>افزودن در بخش رئیس بروید و روی تب upload برای نصب افزونه کلیک نمایید . پس از فعال شدن افزونه به نمایش>ویدجت بروید و ویدجت تب بندی را به نوار کناری اضافه فرمائید .
اضافه کردن ویدجت تب jQuery به وردپرس} با تب جی کوئری می‌توانید چندین بخش متعدد از قالب سایتتان را به طور همزمان مشاهده فرمائید و همینطور اذن صرفه جویی در فضا روی صفحه نمایش کاربران با ترکیب ویدجت های گوناگون در یک ابزارک را می دهد . انگیزه از این نوشته‌ی‌علمی فراگیری روش ی اضافه کردن تب jQuery به وردپرس ( سوای کد نویسی ) است .
استدلال افزودن تب jQuery
زمانی که در حال اجرای یک وبسایت وردپرس می باشید شما به راحتی می توانید مواقعی را به ستون های فرعی خویش با استفاده از کشیدن و آزاد کردن ویدجت طولانی تر فرمائید . هنگام رویش تارنما شما ممکن است شم فرمائید در نوار کناری فضای کافی برای نشان دادن تمام مطالب موءثر ندارید . این دقیقا به عبارتی زمانی است که تشکیل داد یک تب دستی بکار شما می‌آید .
تب بندی به شما اذن میدهد که مورد های مختلف را در یک ناحیه نشان دهید . کاربران می‌توانند روی هر تب کلیک کرده و محتوای مورد علاقه ی خود را ببینند . اکثری از تارنما ها برای دیدن نوشته ی علمی محبوب امروز و این هفته و چه بسا این ماه ازاین روش بهره می نمایند . درین یادگرفتن ما به شما طریق ی ساخت یک ویدجت تب بندی را یادگرفتن می دهیم . البته نشان نمیدهیم که چه چیزی به تب بیشتر فرمایید , میتوانید هر چیزی مایلید بیش تر فرمائید .
نکته : این فراگیری برای کاربران سطح میانگین است و به دانش HTML و CSS نیاز است .
ایجاد ویدجت jQuery در وردپرس
اولی کاری که بایستی انجام دهید ساخت یک پوشه به نام mihanwp – tabber – widget روی دسکتاپ می باشد . پس از آن پوشه درون این پوشه با به کار گیری از ویرایشگر متنی ساده مثل Notepad ساخت فرمائید . هدف از او‌لین فایل تولید mw – tabber – widget . php است که دربرگیرنده کد HTML و PHP برای ساخت تب و ویدجت سفارشی وردپرس میباشد .
پوشه دوم یک mw – tabber – style . css است که شامل کد css برای تب ها است . سو‌مین فایل تولید یک mw – tabber . js است که مشتمل بر اسکریپت jQuery برای روش گزینی تب و افزودن کارتن می‌باشد .
ابتدا با فولدر mw – tabber – widget . php آغاز میکنیم , هدف از این فایل ایجاد یک افزونه برای نام نویسی ویدجت میباشد . در حالتی که او‌لین باری است که ویدجت وردپرس ایجاد می‌کنید توصیه میکنیم کد تحت را در پوشه mw – tabber – widget . php بیشتر کنید .
در کد بالا نخست یک پلاگین ایجاد می کنیم و بعد در پلاگین یک ویدجت ایجاد می‌کنیم . در بخش خروجی ویدجت سی اس اس و جاوا اسکریپت بیشتر میکنیم بعد از آن یک خروجی HTML برای تب ها تولید می کنیم . در آخر ویدجت را نام نویسی می کنیم . باید محتوایی که می‌خواهید در هر تب ملاحظه کنید را بیش تر فرمائید .
هم اکنون نیاز است یک ویدجت با کد های PHP و HTML برای تب ها ساخت کنیم و در قدم بعدی برای سناریو آنها بعنوان تب jQuery بیش تر کنیم . برای این کار کد تحت را به پوشه wp – tabber . js طولانی تر فرمایید .
اکنون ویدجت یاروهمدم با jQuery آماده است , قدم بعدی اضافه کردن یک ظواهر طراحی شده به تب هست . شیوه ی ذیل را به پوشه wpb – tabber – style . css بیش تر نمایید .
در حال حاضر فایل mw – tabber – widget را در دایرکتوری وبسایت /wp – content/plugins/ آپلود کرده و همچنین میتوانید فایل را به فایلهای فشرده ی زیپ اضافه کنید و به پلاگین ها>افزودن در بخش مدیریت بروید و روی تب upload برای نصب پلاگین کلیک نمایید . بعداز فعال شدن افزونه به نمایش>ویدجت بروید و ویدجت تب بندی را به نوار کناری طولانی تر نمائید .
افزودن ویدجت تب jQuery به وردپرس

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *